1 osoba
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby

Dlaczego my?

LOKALIZACJA:

nasze apartamenty położone są 3 minuty od Rynku Starego Miasta – jednego z najpiękniejszych historycznych placów Europy. Znajdujemy się zaledwie 500 m od dworca Kraków Główny i Galerii Krakowskiej, co ułatwia również praktyczną organizację podróży i...pamiątkowych zakupów.

KOMFORT:

jako jedyni w Krakowie możemy poszczycić się posiadaniem wszystkich 29 apartamentów w jednym budynku. Doceniają to organizatorzy eventów i wyjazdów firmowych. Jesteśmy w stanie przyjąć grupy liczące do 100 osób, gwarantując każdemu z Gości ten sam, wysoki i spersonalizowany poziom usług.

PRYWATNOŚĆ:

dla wygody naszych Gości nasze apartamenty znajdują się w samodzielnych segmentach, dopasowanych ilością pomieszczeń do ich potrzeb. Dzięki temu nawet podróżując w grupie, mają Państwo zagwarantowaną prywatność i dyskrecję.

OBIEKT PRZYJAZNY RODZINOM:

Goście podróżujący z dziećmi mogą korzystać z atestowanych, bezpiecznych udogodnień dla swoich pociech. Łóżeczka, foteliki i gry planszowe umilą Państwu każdy pobyt.

KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG DLA BIZNESU:

zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę spotkań biznesowych oraz MICE. Na Państwa życzenie organizujemy bankiety w niepowtarzalnych, historycznych wnętrzach oraz zapewniamy spersonalizowany, profesjonalny concierge. Każde spotkanie firmowe możemy dodatkowo urozmaicić, zabierając Państwa w podróż przez najpiękniejsze miejsca "Królewskiego Miasta”.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij