1 osoba
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby

O nas

SALVE znaczy WITAJ

SALVE znaczy „witaj” – tak właśnie SALVE APARTMENTS zaprasza wszystkich Gości w swoje progi. Nasz obiekt to wyjątkowe apartamenty w Krakowie, stworzone dla tych, którzy chcą zanurzyć się w słynącej z miłości do piękna atmosferze "Królewskiego Miasta". W murach stylowej kamienicy, znajdującej się w otoczeniu zielonych i relaksujących Plant, są Państwo otoczeni przez najsłynniejsze zabytki Krakowa, do których dojść można w 5 minut.

SALVE APARTMENTS to dziś największy kompleks apartamentowy w Krakowie. Dlatego z dumą oddajemy do Państwa dyspozycji 29 apartamentów 2-, 3- oraz 5-osobowych, gwarantujących udany i komfortowy wypoczynek dla ponad 100 osób.

Dla zapewnienia 100% komfortu, apartamenty znajdują się w oddzielnych, samodzielnych segmentach, wyposażonych w aneksy kuchenne. Goście do wyboru mają segmenty kameralne (2 lub 3 apartamenty), lub grupowe (7 apartamentów). W każdym z zapewniających poczucie prywatności wnętrz odkryją Państwo niepowtarzalny historyczny charakter, korzystając jednocześnie z dostępu do najnowszych technologii i światowej klasy udogodnień.

Wybierając nasze apartamenty w centrum Krakowa, mogą Państwo cieszyć się bliskością sztuki i historii. Wyeksponowane we wnętrzach detale - wielobarwne witraże, masywne belki, delikatne freski i najpiękniejsze w Krakowie reliefy - podkreślają atmosferę miejsca, które przez ponad 130 lat było domem najbardziej znanych krakowskich rodzin. Dziś jego przestronne pokoje są pełen charakteru, który doda kolorytu Państwa wypoczynkowi.

Zapraszamy do świata SALVE APARTMENTS - miejsca, gdzie króluje gościnność, piękno i wygoda

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij