1 osoba
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby

Lokalizacja

Prestiżowa lokalizacja SALVE ARTS APARTMENTS pozwala naszym Gościom być w centrum życia kulturalnego i biznesowego Krakowa, a bezpośrednia bliskość Plant gwarantuje ciszę, spokój i upragniony relaks

Z Dworca Kraków Główny i idealnej na zakupy Galerii Krakowskiej dojadą do nas Państwo w 9 minut, a z Międzynarodowego Lotniska Kraków-Balice w niecałe 20 minut. Dzięki temu każda podróż – dla przyjemności i w interesach – będzie płynna i szybsza!

Nasz kompleks apartamentów dzieli tylko 700 m od historycznego Rynku Głównego i otaczających go zabytków światowej klasy. W zasięgu 7-minutowego spaceru wzdłuż romantycznych, zielonych Plant znajdą Państwo średniowieczny Barbakan, majestatyczny Kościół Mariacki i... setki znakomitych restauracji. 20-minutowa wycieczka doprowadzi Państwa na klimatyczny Kazimierz, przenoszący do zaginionego świata dawnych żydowskich tradycji, światowej sztuki i znakomitej kuchni.

Chcą Państwo dotrzeć do SALVE ARTS APARTMENTS szybciej i sprawniej? Z przyjemnością zorganizujemy szybki i wygodny transfer z dowolnego miejsca na terenie Krakowa!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij