1 osoba
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby

O nas

SALVE ARTS APARTMENTS to kompleks kameralnych, pełnych uroku apartamentów, które stworzyliśmy dla Państwa w sercu Krakowa – jednej z europejskich stolic sztuki. Tylko 500 m od Barbakanu, Sukiennic czy Kościoła Mariackiego znajdą Państwo eleganckie, w pełni funkcjonalne i oryginalnie wnętrza.

Nasz kompleks liczy 7 apartamentów, które znajdują się na I piętrze zabytkowej kamienicy. Niewielka ilość apartamentów gwarantuje ciszę i spokój po intensywnym eksplorowaniu jednego z najpiękniejszych miast Europy. 

Apartamenty stworzyliśmy w murach nobliwej kamienicy kupieckiej przy znanej z artystycznej otoczki ul. Łobzowskiej. Przestronne, wypełnione kolorami wnętrza zapewniają prywatność i wygodę. W historycznych murach odtworzyliśmy z dbałością o każdy detal niebanalne przestrzenie. Drewniane, ponad stuletnie podłogi, wysokie sufity i  duże okna pozwolą cieszyć się historyczną atmosferą Krakowa.

Dbając o komfort naszych Gości, nie zapomnieliśmy o udogodnieniach XXI. wieku. Każdy apartament posiada szybkie, bezpłatne WiFi, TV LED, dostosowaną do indywidualnych potrzeb klimatyzację oraz w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę. 

Oferujemy Państwu komfortowy nocleg w 2-, 3- i 4- osobowych wnętrzach - mamy nadzieję, że spędzą w nich Państwo niezapomniane chwile. 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij