1 osoba
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby

Udogodnienia

W SALVE ARTS APARTMENTS zapewniamy Gościom...

...komfortowy wypoczynek

W SALVE ARTS APARTMENTS przestrzeni, komfortu i zapasów zdrowego snu wystarczy dla każdego. Wysokie sufity i duże, jasne okna skierowane w stronę zielonych Plant pozwalają odpocząć od zgiełku. Miękka pościel antyalergiczna oraz ręcznie sterowana klimatyzacja  zapewniają głęboki, zdrowy sen w każdych warunkach.

SALVE ARTS APARTMENTS ułatwia pobyt od początku do końca. Zautomatyzowana procedura zakwaterowania to wygodny i szybki check-in o każdej porze dnia i nocy. 

W Państwa prywatnej kuchni jest wszystko, co pomoże przygotować pyszny posiłek dla bliskich i rodziny o każdej porze: kuchenka mikrofalowa, płyta grzewcza, zestaw garnków i zastawa, czajnik, ekspres kapsułkowy oraz zapasy kawy i herbaty.

...beztroską zabawę

Pobyt w Krakowie to okazja do całonocnej zabawy. Bliskość tętniących muzyką klubów i jednej z najlepszej w Europie sceny nocnej docenią nie tylko koneserzy tańców do białego rana...

Osoby, które chcą spędzać czas aktywnie, znajdą w apartamentach materiały informacyjne o Krakowie. Dzięki nim zwiedzanie pełnego atrakcji miasta będzie jeszcze ciekawsze. Miłośnicy alternatywnej turystyki docenią wycieczki rowerowe po Królewskim Krakowie i jego fascynujących okolicach.

...bezpieczeństwo

Korytarze oraz klatka schodowa SALVE ARTS APARTMENTS są monitorowane 24/7, dzięki czemu Państwa sen może być całkowicie spokojny.

Bezpieczeństwo Najmłodszych Podróżników to dla nas priorytet. Atestowane łóżeczka i foteliki  docenią zarówno rodzice, jak i ich pociechy.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij